Przyjaciele o nas

Dom na Warmii

Przyjaciele o nas

Opinie Gości

Co mówią nasi Goście

Nasi Goście chętnie dzielą się wrażeniami z pobytu. Oto kilka słów, które pozostawili po wizycie w Highland Warmia.

★★★★★

Doskonałe miejsce na wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Polecam gorąco.

Gość Highland Warmia
★★★★★

Wspaniałe miejsce, spokój i cisza. Klimat tworzy nie tylko przyroda, ale też ludzie 🙂 pyszne jedzenie dopełnia całości. Wrócimy tu na pewno.

Gość Highland Warmia
★★★★★

Kto nie był, niech przyjeżdża

Mój drugi pobyt tutaj. Polecam serdecznie. Cisza, spokój.

Pokoje o bardzo wysokim standardzie, jedzenie czysta poezja. Do tego gospodarz — cudowny, ciepły człowiek. Wszystko in plus. Kto nie był, niech przyjeżdża.

Gość Highland Warmia
★★★★★

Cisza i spokój ❤️

Szukaliśmy jakiegoś miejsca, aby się przysłowiowo odmóżdżyć. Trafiliśmy w punkt. Cisza i spokój ❤️ Na spokojnie można przyjechać ze swoimi wędkami. Planujemy przyjechać ponownie na majówkę. Super kontakt z gospodarzem. Sugerowaliśmy się opiniami i z każdą pozytywną mogę się zgodzić w 100%. Do zobaczenia!

Gość Highland Warmia
★★★★★

Atmosfera jak w rodzinie

Byłem z żoną i córką. Bardzo przyjemny pobyt. Cisza i spokój. Jedzenie przepyszne i pod dostatkiem. Las pełen grzybów. Sauna nad jeziorem pierwsza klasa. Atmosfera jak w rodzinie. Serdeczne pozdrowienia dla gospodarza Ivana oraz małej księżniczki Wiktorii. Te kilka dni szybko zleciało.

Gość Highland Warmia
★★★★★

Idealny na wypoczynek

Miejsce, w którym miałam okazję się zatrzymać, to prawdziwy raj na ziemi! Otoczenie natury, piękne jezioro, urokliwe lasy i malownicze pastwiska sprawiają, że można się w pełni zrelaksować.

Pokoje są komfortowe, łóżka wygodne, a każdy posiłek był przepyszny. Cały teren jest doskonale utrzymany i idealny na wypoczynek. Gorąco polecam każdemu, kto szuka spokoju i pięknych widoków!

Gość Highland Warmia
★★★★★

Tygodniowy wypad na Warmię

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego wypadu na Warmii. Highland Warmia zaskoczyło nas tak bardzo, że chcemy tam już wrócić! Slow life wszedł nam za bardzo.

Ale po kolei… Dla typowych mieszczuchów dojazd może nie był łatwy, ale za to prowadził przez piękne zalesione drogi. Tuż za bramą okazał się przepiękny dom i widoki… ciężko to opisać słowami, trzeba to samemu zobaczyć!

Zostaliśmy ugoszczeni przez Ivana, który opowie Wam wiele na temat atrakcji Highland Warmia i przede wszystkim ugości jak u siebie w domu. Przez to, że pokoi jest 10, są one bardzo przestronne i nie ma poczucia, że jest to hotel, a dom, w którym masz samych znajomych.

Jeżeli chodzi o jedzenie, to gdyby mieć w okolicy restaurację serwującą tak wysokiej jakości i przepiękne pyszności, to byłoby to nasze ulubione miejsce. Od nas wielkie DZIĘKUJEMY 🤤 za smaki, jakimi zostaliśmy poczęstowani.

Atrakcji od pięknego jeziora, rowerów, łódek, sauny czy 3 różnych altan jest prawie 60 ha przestrzeni do „zgubienia się” i wyciszenia. Tuż za zakrętem znajduje się ogromna hodowla szkockich (włochatych) krów Highland, którą można zobaczyć z bliska z Ivanem.

Na koniec wielkie podziękowania dla przyszłej Manager Sali — Wiktorii, której historie na długo z nami zostaną, oraz wiernego towarzysza spacerów i kolacji Odiego ❤️

Jeszcze raz dziękujemy i polecamy każdemu odwiedzić Highland Warmia, a w szczególności tym, którzy szukają spokoju i chwili oddechu…

Gość Highland Warmia
★★★★★

Pozdrawiamy serdecznie gospodarzy!

W tym cudownym miejscu byliśmy rok temu, ale zapomniałam wystawić opinię ;) Były to nasze jedne z najlepszych wakacji. Wreszcie wypoczęliśmy będąc z dziećmi, które miały masę atrakcji — i na zewnątrz na pięknym placu zabaw, i wewnątrz w deszczowe dni — super sale dla dzieci. Do tego prywatne jeziorko i do dyspozycji łódki, rowerki wodne.

Najważniejsze i najcudowniejsze jednak to jedzenie!! Przepyszne, dopieszczone, podane jak najlepszemu gościowi. I niesamowici, przemili, przesympatyczni właściciele, dzięki czemu czuliśmy się, jakbyśmy przyjechali do przyjaciół, nie do obcych ludzi. Już tęsknię za tym miejscem i z pewnością jeszcze wpadniemy nie raz!!! Pozdrawiamy serdecznie gospodarzy!

Gość Highland Warmia
★★★★★

Prawdziwy klejnot wśród miejsc na wyjazdy

Highland Warmia to prawdziwy klejnot wśród miejsc na wyjazdy. Piękna lokalizacja zachwyca swoim urokiem, tworząc idealne warunki do odpoczynku i relaksu. Gospodarze są po prostu wspaniali — ich gościnność i serdeczność sprawiają, że od pierwszych chwil czujesz się jak w domu.

Jedzenie serwowane w Highland Warmia jest po prostu pyszne, z domowym akcentem, który jeszcze bardziej podkreśla wyjątkową atmosferę tego miejsca. Nasze doświadczenia tam były tak pozytywne, że Highland Warmia stało się naszym ulubionym miejscem na wyjazdy. To wyjątkowe miejsce, do którego chce się wracać.

Gość Highland Warmia
★★★★★

Pobyt jak w 4-gwiazdkowym hotelu

Wyjątkowe miejsce pod względem lokalizacji, atrakcji, świetnego jedzenia i gościnności. Dom spokojnie mógłby być 4-gwiazdkowym hotelem pod względem standardu, ale to domowy klimat jest tu najistotniejszy.

Gość Highland Warmia
★★★★★

Magia w czystej postaci 🙂

Magia w czystej postaci 🙂 Gdybym miał zabrać obcokrajowca w jedno miejsce, żeby zobaczył, czym jest polska gościnność, jedzenie i krajobrazy, to tylko tutaj! Czujesz się jak na wakacjach u przyjaciół. Jedyny minus, że trzeba stąd kiedyś wyjechać 😉 Fantastyczne miejsce dla dzieciaków!

Gość Highland Warmia
★★★★★

Miejsce, do którego chce się wracać

Fantastyczne miejsce, przepiękne krajobrazy, przemiła obsługa i gospodarze. Każdy może poczuć się tu jak w rodzinnym domu, pełnym pysznego jedzenia, miłych rozmów. Odpoczynek gwarantowany. Na pewno będziemy tu wracać 🙂

Gość Highland Warmia
★★★★★

Super weekend wrześniowy

Rodzinny weekend, 4 dzieci i 6 dorosłych, był pełen atrakcji: przejażdżka bryczką, „rejsy” łódką i rowerami wodnymi, ognisko, zabawy mniejszych w pokoju zabaw, dla starszych bilard, gry i zabawy na powietrzu… Do tego pyszne jedzenie i bardzo gościnni gospodarze. Dziękujemy!

Gość Highland Warmia
★★★★★

Miejsce na wymarzone wakacje 🙂 spokój, cisza, jezioro, wyśmienite jedzenie, domowa atmosfera i przesympatyczni gospodarze 🙂 Dziękujemy i do zobaczenia 😚

Izabela Kapela
★★★★★

100 pkt na 10. Cisza i spokój. Wysoki standard w miejscu, w którym byś się nie spodziewał.

Marcin Zwięczak
★★★★★

Super jedzenie, super miejsce i super klimat 🙂

Sławomir Borkowski
★★★★★

Super!

Marek Frąckiewicz
★★★★★

Wspaniałe!

Gość Highland Warmia
★★★★★

Fantastyczne miejsce.

Gość Highland Warmia
★★★★★

Miła obsługa, rodzinna atmosfera.

Dołącz do grona naszych Przyjaciół

Przyjedź i przekonaj się sam, dlaczego nasi Goście wracają tu raz za razem. Zarezerwuj swój pobyt w Highland Warmia.